| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara.Am si eu o mare nelamurire.De vreo cateva luni am o scurgere vaginala alba,branzoasa, dar fara miros urat.Acum 5luni am aflat ca in spatele ovarului am o "punga"din cauza racelii.Am fost la ginecolog, am urmat un tratament timp de 3 saptamani cu injectii(antibiotic)+pastile dupa terminarea injectiilor.Mentionez ca dupa terminarea ciclului imi apare aceasta scurgere, zona incepe sa ma manance si incerc pe cat posibil sa nu ma scarpin.Am observat ca atunci cand incep sa port chiloti tanga, ma jeneaza foarte tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezinta-te din nou la medic. Infectia, probabil anexita bacteriana de care ai amintit, a recidivat. Sanatate!