| BadBunny a întrebat:

Buna seara, am si eu o problema: Azi dimineata, am mancat 2 sandwich-uri cu paine prajita si dupa cateva ore am simtit o durere intre abdomen si piept, ma doare chiar si cand respir,
Ceva sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Rapid la urgenta!

| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti niste analize medicale, posibil sa ai gastrita sau ulcer.

| sierra1 a răspuns:

Nici acum seara, nu ți-a trecut?

| NightcoreMusic a răspuns:

Mergi la medic, asa apare cancerul