| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema : daca am fost internata in spital si mi-au facut analizele si nu le-am luat din spital si a trecut 1 luna jumate pot sa ma mai duc sa le iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Da,fisa medicala se pastreaza in arhiva institutiei medico- sanitare timp de 25 de ani.

| anonim_4396 explică (pentru Raniia):

Si as putea sa ma duc sa intreb?

| Raniia a răspuns (pentru anonim_4396):

Da mergi pe sectia unde ai fost internata la asistenta sefa si iti va explica unde sa mergi dupa ea.

| anonim_4396 explică (pentru Raniia):

Chiar am sa ma duc maine sa intreb sa vad ce pot rezolva. Daca nu rezolv nimic trebuie sa imi fac analizele din nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc mult ca m-ati ajutat

| aryenutzaa a răspuns:

Teoretic da. Depinde de doctor eu le-am luat dupa 2 luni. Poti incerca.