| lucaconst29 a întrebat:

Buna Seara, am si eu o problema, testiculul stang mi s-a ridicat si ma doare. Vad ca s-a dat mult pe stanga, ce o fi? O fi de la frig? Tin sa mentionez ca n-am ridicat nimic, am stat in pat pe spate! Dau funda cine ma ajuta cu-n raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mi25 a răspuns:

Citeste aici. https://www.medlife.ro/......-tratament
Chiar daca nu e varicocel, daca durerea persista adreseaza-te medicului de familie, care iti va da bilet de trimitere la specialist.
Durerea la testicule apare si daca exista abstinente: lipsa de sex sau autosatisfacere.