| Mix12345 a întrebat:

De ieri mi-a aparut o durere la testiculul stang, care dureaza cca. 5 minute si dupa revine iar...

Dar cand ma doare; ma doare si testiculul stang, dar si in partea stanga...

Care este problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danamihaela95 a răspuns:

Eu ca fata nu-ti pot raspunde la aceasta intrebare.dar incearca sa mergi la medic acolo poate sa stie ce ai.

| Mix12345 explică (pentru danamihaela95):

Ma duc maine sa vad ce am laughing