| Mix12345 a întrebat:

De ieri mi-a aparut o durere la testiculul stang, care dureaza cca. 5 minute si dupa revine iar...
Dar cand ma doare; ma doare si testiculul stang, dar si in partea stanga...

Care este problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Daca nu ai cum sa faci sex atunci masturbeaza-te. Nu este o rusine, este ceva normal si chiar sanatos. Daca nici dupa actul in sine nu iti trece durerea atunci este posibil sa ai hernie.

| Mix12345 explică (pentru DLeonard):

Dar nu mi s-a umflat ceva (asa stiu ca e hernia)

| DLeonard a răspuns (pentru Mix12345):

Nici mie nu mi s-a umflat. Stateam intr-o zi frumos la calculator si dintr-o data a inceput o durere in testiculul stang. Am facut operatia si de atunci nu mai am nicio problema.

| Alion a răspuns:

Fara absolut nici o gluma ai prea mult lichid seminal in testicule. masturbeaza-te sau fa sex si iti va trece durerea garantat. iti spun asta din propria experienta!

| Mix12345 explică (pentru Alion):

Eu am 14 ani laughing nu am cum sa fac sex laughing