| Ododododo a întrebat:

Buna Seara ammm....de ceva vreme imi tot vine sa vomit si nu stiu de ce cam la orice ma gandesc imi vine sa vars si e enervant stiu ce-mi place dar totusi imi vine sa vars! Ce sa fac? Este enervant

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| catosp a răspuns:

Problema ta e doar la nivel mental...insa poti incerca un masaj stimuland punctele de presiune din palma dreapta in zona situata intre degetul mare si cel aratator, fa un masaj puternic pana simti o durere si continua asa timp de 2 minute, la mine functioneaza de fiecare data

| Ododododo explică (pentru catosp):

Doareeeee crying((((((((

| catosp a răspuns (pentru Ododododo):

Andrei are dreptate...sa nu ai probleme cu fierea...

4 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Cel mai frumos mod este sa consulti medicu-l de familie sau un doctor.

| a34123 a răspuns:

Salutare! O chestie de genul poate sa aiba mai multe cauze... Iar daca spui ca te incomodeaza, ar trebui sa mergi sa faci niste controale... Fa-ti o programare la medic, e cel mai safe!