| ToxicGirl a întrebat:

Hei.Azi a inceput sa ma doara capul foarte tare.Am stari de ameteala.Imi vine sa vars(vomit).Nu stiu de ce.La inceput am crezut ca incep sa ma racesc,dar nu sunt sigura.Vreo idee de la ce ar putea fi?Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Nu prea cred ca e insarcinata.hai sa fim seriosi.ca zicea asta daca era.E lipsa de calciu,la varsta asta se intampla des,si mie mi s-a mai intamplat.Ia niste calciu de la farmacie, nu e nimic grav, chill.

9 răspunsuri:
| ToxicGirl explică:

Aproape 15

| ToxicGirl explică:

Si am uitat sa spun.Nu sunt sanse sa fiu insarcinata deoarece inca sunt virgina happy

| ANAHsneaman a răspuns:

Se spune ca a cazut ceva din soare sau ceva de genu asta pe pamant si provoaca simptone de ameteala dureri de cap stare de voma stai linistita nu e ceva grav si eu patesc asa e ceva in atmosfera big grin

| debby2000 a răspuns:

Cati ani ai?

| Furnicutza a răspuns (pentru debby2000):

Te-ai gandit ca e gravida?

| debby2000 a răspuns (pentru Furnicutza):

Da

| bernylory a răspuns:

Mergi la dr daca se mai repeta si spune-i problema cu care te confrunti, si sigur iti va da sa faci si ceva analize.

| Denisa_2932 a răspuns:

Nu as vrea sa te ingrijorez dar se poate sa fi insarcinata. Daca luna asta nu ti-a venit ciclu si vezi ca nu vine deloc se poate sa fi.Insa daca iti vine se poate sa fi doar obosita sau stresata.Ti-as recomanda sa te relaxezi si sa dormi cat ai nevoie.
Nu te mai stresakiss Te-am pupat si iti urez multa sanatate pa pa.wave

| Myrelush a răspuns:

Buna happy
Nu e cazul sa te ingrijorezi, asta e lipsa de calciu....si mie mi s-a intamplat big grin si am fost la doctorul de familie si mi-a dat o reteta, mergi si tu:* Te-am pupat happy