| AnonimaaaaG a întrebat:

As cam vrea sa intrerup pastilele de memorie memoplus deoarece imi afecteaza menstruatia. Am avut saptamana normala de ciclu si inca una cu scurgeri. Am fost la ginecolog si mi-a dat anticonceptionale Karissa dar am uitat sa-i zic si de faptul ca iau memoplus.
Ieri nu am mai luat memoplus si mi se oprise menstruatia. Dar azi am luat si acum pe seara a curs iar. Sper ca nu afecteaza cu ceva faptul ca le intrerup. Nici nu stiu ce sa fac deoarece vreau sa invat pentru carnet si poate pastilele de memorie m-ar ajuta dar nici nu vreau sa am scurgeri mereu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arfi bine sa apelezi un specialist pe așa ceva

| MrSnow a răspuns:

Păi 1. Îți indic să înveți cât mai logic pentru carnet Codul penal pe scurt
Faci toate întrebările de la sfârșitul Codului penal (cartea aia mare) are 1500 de întrebări
Și faci 10 chestionare pe zi
Vei reuși sigur
Și fără emoții
2. Ar trebui să treci pe la doctor din nou să îi spui de Memoplus, el știe sigur ce să îți spună ce să faci
3. Eu nu cred în Memoplus, nu te face mai deștept sau te face să reții mai repede și creează dependență