| ZaKid a întrebat:

As dori si eu sa imi recomandati un supliment/medicament sau cum vrei voi sa ii ziceti pentru ingrasare. Am nevoie sa ma ingras am 1.75 si 57kg si nu imi place deloc cum arat. Pofta de mancare nu am mese multe nu prea... evident ca nu tine locul mancarii dar ca as vrea un plus...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Consulta un nutritionist sau apuca-te de sala sa pui masa musculara, nu grasime.

| Dzeko7 a răspuns:

Daca nu ai pofta de mancare i-a niste vitamina c si incearca sa mananci mai multa carne, oua, peste, lapte, branza etc.Te sfatuiesc sa nu iei suplimente pentru ca ti-ar putea face rau.

| Daniel2836 a răspuns:

Mananca banane. Serios bananele te ingrasa si mananca grasimi. Nu lua pastile sau ceva nu o sa iti faca bine. Dormi mult! Cam minim 12 ore.
Funda?

| Darius2019 a răspuns:

Oare cum ar fi sa iei proteine sau creatina si sa faci sala? daca iei proteine sau creatina te ingrazi de nu faci sala daca faci te dezvolti