| Ropidox a întrebat:

As vrea si eu sa aflu date despre fiolele cantastim, pret si unde le pot gasi? Urgent Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| coco36 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti le gasesti la institutul Cantacuzino. Poti incerca totusi si la farmacii. Este un vaccin pentru stimularea imunitatii si se face dupa o anumita schema. O cutie are 5 fiole si costa pana in 100 de ron cutia.

1 răspuns:
| geo_fili_2006 a răspuns:

Incearca la aceste numere de telefon 0726803181 sau 0725 03 03 03
Numerele de telefon sunt luate de pe un site!