| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-au apucat niste dureri de umar care a inceput sa imi afecteze si bratul ( amorteala si furnicaturi pana la degete ). In plus durerea se intinde si pe spate si ma doare cand misc capul sau corpul.Trebuie sa stau cu corpul intr-o parte ca sa imi tin bratul suspendat in aer sa pot merge. Ma fulgera cateo durere de nici nu ma pot misca, insa cand stau intinsa in pat cu bratul relaxat il pot folosi desi nu scap de furnicaturi si amorteala. Ce poate fi? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ia o trimitere la un medic neurolog, daca ai mai avut probleme; depinde si de pozitiile corpului si de durata

Răspuns utilizator avertizat