| liviunm a întrebat:

Buna seara ceva pentru punctele negre de pe fata exista vreo metoda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MelissaAdela a răspuns:

Buna.Este o masca cu carbune activ.O sa-ti las link-ul de unde o poti achizitiona. https://m.emag.ro/......DYYRS2BBM/
Mai poti incerca si cu albus de ou.Iei un ou si il spargi intr-un recipient, dupa care inmoi cateva bucatele de servetele si le aplici pe fata.Astepti vreo 5-10 minute dupa care vei observa cum fata ta este mult mai curata si mai fina

| Bogdiy14 a răspuns:

Exista solutii speciale, stiu ca se poate cumpara de la avon.ro dar cred ca o sa trebuiasca sa cauti pe alte site-uri deoarece e greu sa comanzi de pe acesta.

| l132698 a răspuns:

O prietena de a mea a avut aceași problema si s-a rezolvat.
Pui apă fiartă într-un bol/vas iar apoi ții capul in vas dar nu in apă doar asa la abur si te acoperi cu un prosop pe cap, dup aia stai asa 5-10min.

| Sorinlelele a răspuns (pentru l132698):

Asta e cea mai buna metoda, am incercat-o si merge cat de cat