| Ingerfararipi333 a întrebat:

De 2 saptamani urmez tratament pentru sindrom vertiginos (VPPB) ma simt din zi in zi si mai bine, nu exista probleme. Dar pe data de 9 mie trebuia sa imi vina menstruatia si nu s-a intamplat. Iau Betaserc de 24 si Milgamma N pe care am terminat-o astazi. Poate fi dereglat din cauza pastilelor? Am 18 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!
Pastilele luate nu influenteaza hormonal ciclul menstrual.

| Nonolita a răspuns:

In nici un caz aceste medicamente nu deregleaza menstra. Alta este cauza. Fii sincera cu tine.