| Blackwoman27 a întrebat:

Buna seara !
de ce toata lumea dezgusta reclama cu always maxy "obisnuiai sa pui vata peste absorbant?" de ce sa fii inapoiat ?nu pricep .
Adica.always ultra sunt foarte,foarte subtiri!chiar daca imi iau de noapte care cica's tare bunestraight face ma fac varza dimineata.Si chiar daca ma schimb o data la o ora si jumatate-2 ore tot ma mai patez.nu tare dar tot ma patez.
De ce multi zic ca doar bunica folosea vata?cand in conditiile de mai sus ori folosesc vata care e insuportabil de incomoda ori imi pun telefonul sa sune din 2 in 2 ore. straight face ceea ce e mult mai grav pentru ca o data ce ma trezesc nu mai pot adormi.
Vreau sa va zic ca de cand folosesc always maxi(cele cu roz)stau altfel lucrurile,ma mai patez noaptea dar asta e,imi mai pun telefonul sa sunt o data la 3-4 ore.Ziua ma schimb tot cam la 2 ore,as putea sta si mai mult dar nu ma simt eu bine,doar in situatii de urgenta(cand sunt plecata undeva si nu gasesc o toaleta prin imprejurimi il mai tin 3-4 ore,dar pot sa zic ca sunt foarte bune fata de cele ultra,cel putin pentru fluxul meu care este foarte abundent.Voi ce parere aveti despre cei care ii dezgusta reclama?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DenniDen a răspuns:

1.vreau sa zic de baieti ca ei nu stiu prin ce trecem noi fetele pete hai pierdute...2. fetele sunt ft proaste adica daca ele vor sa isi piarda timpul liberschimband absorbantul si ne putand sa fie relaxate si sa alerge sau mai stiu eu ce. fundita daca team,, ajutat"

| bernylory a răspuns:

Poti sa pui si vata deasupra pentru ca nu-ti interzice nimeni, lenjeria sa fie cat mai stransa pe corp astfel eviti sa te patezi f rau.