| BBAlyss a întrebat:

Buna

Aceasta intrebare este adresata fetelor

De fiecare data cand sunt "bolnava" in prima zi daca sunt la scoala ma patez desi folosesc Always Ultra Night, iar asta e o mare problema deoarece eu nu stau 6 ore in aceeasi clasa, trebuie sa ma mut uneori si nu vreau sa las vreun scaun patat in alta clasa

As vrea sa imi spuneti ce as putea sa fac pentru a nu ma mai pata.Sa folosesc absorbant si sa pun si vata?
Ai un raspuns pentru Pinkki?

1 răspuns:
| Biaaancaaaaaa a răspuns:

Ia 1-2 absorbante si la tine si schimba-te!(dar ai grija pe unde le bagi, sa nu le vada nimeni)Eu nu cred ca vata ar fi cea mai buna varianta. E insuportabila.Du-te in pauze la baie si uita-te daca te-ai patat! Daca da, iti schimbi absorbantul.Si incearca sa stai intr-o parte in banca, pe scaun. Si nu te agita prea tare, nu alerga!