| BBAlyss a întrebat:

Buna

De fiecare data cand sunt "bolnava" in prima zi daca sunt la scoala ma patez desi folosesc Always Ultra Night, iar asta e o mare problema deoarece eu nu stau 6 ore in aceeasi clasa, trebuie sa ma mut uneori si nu vreau sa las vreun scaun patat in alta clasa

As vrea sa imi spuneti ce as putea sa fac pentru a nu ma mai pata.Sa folosesc absorbant si sa pun si vata?

3 răspunsuri:
| Ayame17 a răspuns:

Da si ce ai spus tu are fi o solutie. Eu fac folosesc absorbantul si vata si nu am probleme.

| soul2soull a răspuns:

Verifica-ti absorbantul in fiecare pauza si schimba-l mai des

| dydybyby8 a răspuns:

Eu asa fac folosesc absorbant dar si vata si asa nu o sa te patezi dar incerca sa porti in zilele alea pantaloni mai inchisi la culoare de preferabil negru ca chiar daca te patezi nu se vede asa de tare la fel si o bluza care sa-ti treaca un pic de fund ...ai sa vezi ca n-o sa mai patezi nimic.si mai poti sa intrebi si u o prietena dea ta sa vada atunci cand mergi daca se vede ceva. sper ca te-am ajutat.:X:X