| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, de vreo 2 zile ma doare in partea stanga. mai exact la plamani si cand am flegma iese cu sange. Cand respir si trag aer mai tare ma doare in partea cu plamanul stang.

Daca aveti idee spuneti-mi ce ar putea fi ca idee pana ma duc la doctor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Suna la serviciul de urgenta si explica-le simptomele tale, te vor ajuta ei.

| JulyDreams a răspuns:

Vezi ca era un doctor care mai raspundea pe aici. Cauta in celelalte intrebari. Poate ii dai mesaj sa-l intrebi. Are user name cu "dr..."

| AndreiMSV a răspuns:

Ca idee? Coronavirus. Baftă.