| Rimadan103120 a întrebat:

Buna seara, de vreo luna, daca mananc ceva cald spre fierbinte, am si gatul iritat de acum ceva timp, cand mananc cald spre fierbinte, parca am dificulitati la respirat si o stare de ameteala, de la ce oare e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cand mananc cald spre fierbinte, parca am dificulitati la respirat"

urgent la un medic specialist, sunt semne ce pot indica ceva extrem de grav

| Anonimul151 a răspuns:

Dacă ești aceeași persoană, înseamnă că ai foarte multe conturi. Doar persoana respectivă pune astfel de întrebări.

Dacă simți "problema" asta, de vreo lună de ce nu ai mers la medicul de familie? Acum, după o luna sau cât zici tu vi și pui întrebarea aici.

Asta nu este o "problemă". Ci e o "imaginație". Îți faci singur aceste chestii. Dacă într-adevăr era problema asta, cum zici tu, de o lună mergeai la doctor nu?

Ai mai pus astfel de întrebări, și cel mai probabil ești aceeași persoană care mai are și alte conturi de pe care pune tot întrebări de genul, cu "probleme", minore.