| TORELO a întrebat:

Buna,mi s-a intamplat ceva ciudat in seara asta,am facut sex in jacuzzi cu prietenul meu,apa era fierbinte si erau si aburi in baie, cand am iesit din apa si am vrut sa ma usuc, ma apucat ameteala nu mai vedeam nimic si tremuram si in plus aveam si o stare de voma.straight face oare de ce s-a intamplat asa? Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Probabil nu eşti rezistentă la prea multă căldură şi aburi. De aceea. Data viitoare, poate te fereşti. Nu uita să faci o vizită la ginecolog!

16 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Scadere de tensiune!

| mona a răspuns:

De la apa prea fierbinte ti s a intamplat asta[am patit si eu asta de multe ori]

| zuzu a răspuns:

De la apa fierbinte.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Poi 1 : Posibil sa te fi ridicat prea repede, si atunci sangele so scurs in jos spre picioare, lasand creieru cu mai putin sange
2 : Din cauza socului termic intre cada si afara.Si eu am patit la fel (ametit si vazut verde usor) dar beau cam 1 l de paa rece ma sprijin de ceva pana-mi trece si gata.Nu e nimic Anormal.Atata timp cat iti trece in max 5 min e normal.

| relian a răspuns:

Daca apa era fierbinte e normal sa patesti asa, pentru ca venele se dilata f mult si circulatia sanquina este mult incetinita. Daca mai faci asa la sf da cu apa mai rece siti revii si iti face si bine, chiar se recomanda asa cai bine pentru vene, artere, capilare.Asta daca nu ai probleme la apa rece. Dind cu apa rece pe corpul incalzit, brusc se schimba viteza singelui siti revii imediat plus se curata toate vasele de singe.Barbati pot face asta fara probleme, si poate si femeile.

| Azµre a răspuns:

Mă mir că nu ai leșinat! Vezi un medic

| Oana92 a răspuns:

Din cauza caldurii si a aburilor. Vezi sa nu faci sauna, e clar ca nu iti face bine.

| FastAndFurious a răspuns:

N-are treaba cu ginecologul problema ta.
Evita pe viitor aburii de genul asta si sauna.

| XyYx a răspuns:

Probabil din cauza cauza caldurii, din cauza aburilor.Mi s-a intamplat si mie, aproape ca lesinasem.

Răspuns utilizator avertizat
| mini35 a răspuns:

Pai cred ca esti anemica sau ceva de genu.Cel mai bine consultate la un doctorwinking

| KiddoBa a răspuns:

Consulta un medic

| TORELO explică:

happy

| TORELO explică:

Crezi ca tu arati mai bine?

| LizaAnca a răspuns:

De la apa calda si aburi. Si eu cand fac bae am o senzatie de ameteala... efectiv imi dau cu apa rece pe fata si piept. Nu ai de ce sa iti faci griji! Funda?

| LizaAnca a răspuns:

De la apa calda si aburi.Si eu patesc la fel cand fac bae. Daca se mai intampla dati cu apa rece pe fata si piept. Daca situatia se agraveaza consulta un medic.