| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna seara. Am nevoie de parerea voastra pana ma duc la un doctor.
Vineri,cand am avut ora de balet,mi s-a intins un muschi de la umar cand faceam un exercitiu de stretching si imediat dupa mi s-a facut rau,stare de greata,ameteala si vedeam "puncte negre". Ideea e ca acum, m-a apucat raceala. Oare de la asta mi s-a facut rau? Tind sa mentionez ca in seara aia m-a apucat raceala si nu am mancat decat 2 banane inainte sa plec pentru ca am cursurile imediat dupa ce vin de la scoala, deci nu prea am timp sa mananc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ar trebuii sa mergi maine la medicul de familie sa te consulte, ce varsta ai? Sanatate multa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are legătură întinderea musculara cu rău dacă aici vroiai sa ajungi cu întrebarea. Nu vad ce legătură ar avea. Asta daca nu te ai lovit la cap

| sierra1 a răspuns:

N-au bananele nici o treabă cu răceala nici cu intinderea de la umăr nici cu punctele negre

așa că relax, Sofi