| HeyLumeo a întrebat:

Bună seara, dupa ce cancerul la testicule a fost vindecat cat mai poti trai?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca cancerul (de orice fel) s-a vindecat, poti trai normal mult si bine, pana ce altceva nu te omoara.

| darrio2007 a răspuns:

Poti trai ani de zile dar nu stiu daca mai poti face copii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până mori.

| JicaContra a răspuns:

99 de ani
sau 1-2 ani
NUMAI D-zeu stie tongue