| Bright a întrebat:

Este cineva care s-a operat de rinoplastie la dr. Marek Valcu? Am sa merg la un control la dansu' si deja am inceput sa am indoieli daca sa ma operez la el sau nu, deoarece am citit multe pareri pro si contra pe net si ma cam pun pe ganduri. Am gasit si multe cazuri in care unele persoane s-au operat si a doua oara dupa o nereusita. Cu ce ma puteti informa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic,nu trebuie sa te iei dupa toate barfele poate uni nu au avut noroc au fost operatii mai complicate,nu e obligatoriu sa fie doar medicul de vina, e foarte importanta si recuperarea pacientului dupa operatie, evolutia ei, faptul cum raspunde organismul fiecaruia la interventii, sant multi factori care contribuie la reusita operatiei sau nu.eu zic sa mergi si sa discuti cu el si sa vezi ce spune in privinta ta si apoi decizi daca te operezi sau nu. succes.