| JeSuisElle a întrebat:

As dori sa-mi fac o rinoplastie, pe cine ati alege dintre dr. Marek Valcu si dr. Ioan Lascar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DianaS33 a răspuns:

Il recomand cu toata increderea pe Dr. Ion Zegrea! Este un medic foarte bun, si eu si persoanele pe care le cunosc si au facut operatii la dumnealui sunt foarte multumite de rezultate!

| AndreeaDianaBiebs a răspuns:

Ioan Lascar clar!

| Soranaa1234 a răspuns:

Buna Ella Bloom, eu mi-am facut de curand o rinoplastie la chirurgul estetician Silvia Stanculescu- Vasalos si am fost foarte multumita! Totul a decurs foarte usor si rezultatele sunt foarte bune. Pot spune ca si eu ma gandeam sa merg la unul dintre cei doi medici despre care ai intrebat tu, dar faptul ca am gasit o femeie chirurg estetician, m-a facut sa am si mai multa incredere si tragere de inima. Succes si tie!