| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara..imi puteti spune ce vitamine sa iau pentru a lua in greutate(mananc de 4 ori pe zi si fac sport o jumatate de ora in fiecare zi...vad ca m-am mai ingrasat dar f putin, insa as vrea sa iau si vitamine ce as putea lua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vitaminele nu îngrașă, doar îți fac poftă de mâncare. dacă totuși vrei să iei vitamine, îți recomand Vitamax.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu mai.dar vreau ceva pentru asimilarea mancarii

| fadnox a răspuns:

Vitamine pe baza de concentrate, KFC se numeste