| demondangerous a întrebat:

Inca de mica, am coapsele mari, iar cand e vorba de ingrasat, mereu ma ingras numai in ele. Niciodata nu am pus pe burta, fata, eu stiu...alte locuri.Nu mananc produse de la fast-food, cu painea nu ma impac asa de bine insa dulciurile pot spune ca sunt slabiciunea mea. Daca fac exercitii speciale pentru coapse, jumatate de ora dimineata si jumatate de ora seara, alerg cam o ora pe zi si ma abtin de la dulciuri iar dupa ora 6 mananc o salata de rosii sau o salata de fructe fara indulcitor, credeti ca as putea da jos putin din coapse? macar cativa cm? sau totul e din constructia mea fizica? si nu pot face nimic decat sa ma accept asa cum sunt? happy Si daca pot da jos, cam cat as da pana in septembrie? Mersi mult! Fundabatting eyelashes.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| biencutza_7855 a răspuns:

Ar trebui sa tii acea dieta.Si eu cand mananc mult mereu ma ingras la coapse, dar din nefericire si eu de mica am avut coapsele mari. Daca te tii de dieta cred ca vei slabi vreo 6-7 kg.Multa bafta si succes la alergat.