| dedea_9740 a întrebat:

De o saptamana fac sport in fiecare zi cel putin jumatate de ora, nu mananc dulciuri paine alba, beau multa apa. Dar nu doar ca nu am nici un rezultat, m-am ingrasat 2 kg. Stiu ca dureaza mai mult pana sa se vada, dar 2 kg sa ma ingras?!

5 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Nu mai manca paine, poti consuma diferite alimenta insa fara paine!

| MariaSF a răspuns:

Incearca dieta de 13 zile si nu manca nimic in plus.eu am respectat-o si am slabit 10 kg

| dedea_9740 explică (pentru MariaSF):

Cum e dieta asta?!

| MariaSF a răspuns (pentru dedea_9740):

Pai cauta pe internet...prietena mea a slabit 10 kg

| Oni21 a răspuns:

Ok,nu mi se pare normal, totusi, in afara de exercitii incearca sa alergi 2-3 km dimineata (nu neaparat dimineata,dar mi se pare cel mai bun moment al zilei). Daca patesti tot la fel, te sfatuiesc sa consulti un expert.
Si te-ar mai putea ajuta daca ai face un sport gen Basket, Handball.
Parerea mea.