| Despacito654 a întrebat:

In aceasta seara in jurul orei 21 a început să mă doară capul si am luat un analgezic. După am facut o baie si peste o jumătate de oră am constatat că nu mi-am uscat parul bine. Dupa inca o ora mi s-a accentuat durerea de cap.E posibil sa mi se fi accentuat din cauza părului inca umed?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Despacito, cand te mai doare capul mai amana 1-2 zile spalatul pe cap. Si usuca-te bine. Acum vreo 10 ani o tenismena romana (tenis de masa) a murit de la o meningita. Este un produs naturist bunicel pentru viroze, se numeste Canou.

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Începe prin a te duce la medicul de familie,

Doar așa de curiozitate, crezi că sunt doctori pe site-ul ăsta de copii care întreabă cum să se tundă la ouțe?!

| Anonim999666 a răspuns:

Nu cred..doar ai o migrena.