| liliana_1732 a întrebat:

ma doare umarul drep de cateva zile, i-mi amorteste bratul, si nu-l pot misca prea mult, ma doare ingrozitor. poate cineva sa-mi spuna ce poate fi? MULTUMESC

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Daca nu ai mai avut probleme pana acum inseamna ca nu e reumatism... du-te la doctor

| RoberT_2406 a răspuns:

Daca iti amorteste e foarte probabil sa ai ai probleme de circulatie sanguina cauza a unui blocaj!

Vezi un doctor! Si un profesor de romana! "i-mi" se scrie "imi"

| Piticaaa a răspuns:

Pai poate fi cazul sa te duci la doctorhappy