| celmareinvata a întrebat:

Sunt foarte speriat.De cateva zile a inceput sa ma doare umarul stang si bratul stang si bratul drept.Am febra zilnica dar inceteaza spre seara. Sper sa nu am nimic la inima.Acum 3 luni am fost la cardiolog am facut 3 ecg-uri si o ecografie doppler au iesit normale.Am 15 ani ce credetic a am? nu am rude in familie cu boli de inima.Atunci am fost diacnosticat cu atac de panica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spondiloza cervicala, pe mine ma tine cate-o luna, vai steaua mea ce patesc, mai jos iti trimit ceva care iti poate fi de ajutor.
http://www.divahair.ro/......_tratament

Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Febra inceteaza seara. Hmm. Asta nu este nici inima si nici o raceala, desi la o usoara raceala combinata cu febra musculara tot ma gindesc. Mergi la sala? Poate efortul de acolo iti da febra musculara. Daca nu, e atac de panica.

| CryChristiAN a răspuns:

E clar ca e vorba de anxietate. Odihnestete 3-4 zile, dupa care poti iesi afara. Crede-ma ca ai stari din asta cu umar stang ca si cum te-ar durea inima, dar nu e decat lipsa de oxigen din corp.

| ioana19111999 a răspuns:

Ai murit? da un semn

| deleu123 a răspuns:

Nu stiu eu am auzit de la o profesoara ca e o viroza.Ca o raceala dar are si dureri musculare sau ceva de genu.Ar fi cazu sa te duci la doctor sa vezi ce ai eu doar imi dau cu parerea.

| Machenzo a răspuns:

Si eu am avut ceva asemanator.Stai linistit este de la hormoni.Nu la toata lumea se manifesta.Copiii mai dezvoltati asa patesc.Eu cand mai am crize de genu asta iau distonocalm.e ceva pe baza de plante, nu are cum sa-ti faca rau deloc.