| Weed1995 a întrebat:

mi-a crescut ceva in plus pe umarul drep si daca imi ridic mana ma doare un pic, umblu la sala de 5 luni... si nu stiu de ce mi-a crescut asa o umflatura poate de la creatine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la medic sa rezolvi problema cu umflatura.

| katy a răspuns:

Poate fi de la greutati, dar cel mai bine e sa mergi la un medic sa te vada

| kareina a răspuns:

Poate ai ridicat greutati, ai fortat si s.a dezlocat ceva!