| ValentiN1998 a întrebat:

Buna seara... Mi`e trebuia sa`mi vina a 4 oara menstruatia si luna asta nu mi-a venit, trebuia sa`mi vina acum 3-4 zile. Sanii cand ma dor, cand nu.Si pe chilot imi apare una intr`una mult lichid alb. Imi spune si mie cineva ce se intampla cu corpul meu?happy Daca nu de dragul funditei, fa`o pentru a ma ajutawinking. Merci!love struck"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stai linistita, la inceput menstruatiile sunt neregulate, cu sindroame premenstruale ciudata. NU e cazul sa te ingrijorezi.

| dydy1 a răspuns:

Poate ai racit daca intarzie prea mult mergi la specialist.

| Lina_4442 a răspuns:

O mica intirziere nu e nimic, o sa vina o data ce te dor sinii e pe aproape... zilele urmatoare! Ciclul poate intirzia din cauza ca ai fost stresata in ultima perioada sua ai luat pastile antidepressive, ai racit putin si mai sunt cauze! deci nu -ti face griji si mult succes!

| anndra56 a răspuns:

Stai linistita asa este la inceput.Acel lichid alb este o curtare a vaginului si nu este nimic grav.Acesta iti apare unpic inainte de menstruatia si dupa aceia. Sper ca te-am ajutat.