| cineva666 a întrebat:

Sa va povestesc ce am patit azi(stiu ca problema asta trebuie discutata cu un medic dar pana atunci as vrea sa aflu niste pareri).m-am angajat de putin timp..adica de pe data de 26noiembrie(azi a fost a 5 a zi lucratoare de munca.muncesc 2zile a cate 13 ore pe zi fara stat deloc jos si 2 libere). ieri am muncit si desi a fost o zi foarte obositoare ca mereu, m-am trezit aproape fresh, la ora 9 am inceput programul si dupa vreo ora, doua a inceput sa ma doara burtica si am luat o pastila. dupa un timp am simtit ca mi-a venit asa ca m-am dus la baie si asa a fost cum crezusem.initial a curs multisor si acum mult mai putin.mi-a trecut durerea de burta dupa ce am luat pastila dar in schimb ma simt cam umflata si de pe la ora 14 si pana la ora asta...ma simt ametita n.stop.cu venirea serii s-a agravat starea de ameteala. am mai avut ameteli dar rare si de scurta durata.nu am patit niciodata asa. ma simt obosita dupa 13 ore de stat doar in picioare (ceva normal)dar starea ameteala ma cam ingrijoreaza. Sper sa adorm cat de curand si ca dimineata sa fiu ok.bine ca urmeaza 2 zile libere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună ce varsta ai?