| BobStone31570 a întrebat:

Bună seara, se poate face abonament la stomatolog? Deci daca nu ai banii destui sa ii dai dentistului pentru tratamemte, poți sa iti faci gen abonament/rate? Ms

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Lioana a răspuns:

Nu exista asa ceva. Dar daca te faci tu stomatolog si introduci la cabinetul tau aceasta modalitate de plata atunci va exista.

| BobStone31570 explică (pentru Lioana):

Bn, puteai sa spui ca nu exista si gata. Fara sa lungești textul fără rost. Ms oricum

| Lioana a răspuns (pentru BobStone31570):

Esti prea serios. Zambeste!

| BobStone31570 explică (pentru Lioana):

happy. happy e destul?

| oglindasultanului a răspuns:

Esti si tu prins in beleaua aia ca te cheama saptamanal tot anul a-ti schimbe fiecare dinte laughing Nu cred ca face niciun "abonament" pentru asa ceva, dar profita tare mult de ocazii ca tine care abia ajung si ei la "batranete" sa viziteze pentru prima data in viata.

| BobStone31570 explică (pentru oglindasultanului):

Daca nu o fost bani înainte, nu o fost si gata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numa daca vb esti cu el unii mai te asteapta de bani depinde de stoma., si eu credeam inainte tot asa.