| spaimaspaima a întrebat:

Buna ziua TPU! Am fost la neurolog si am fost diagnosticat cu sindrom algic dorsal vreau sa știu cam cat este de grav pe mine nu ma doare cand stau doar cand ma misc in unele pozitii am confundato cu o nevralgie la inceput de abia dupa 2 luni am fost si am gasit ce am. acuma is programat la kineoterapie si mi-o dat un tratament cu Vimovo ce parere aveti. daca stau sa ma refac total o sa mai am probleme in lumea sportiva nu ridic greutati fac doar cu propria greutate deci solicit mult brațele! multumesc anticipat! raspundeti doar cine stie va rog!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Iti multumim pentru increderea acordata, dar sfaturile noastre nu pot fi mai bune si sa inlocuiasca sfaturile medicului.