| împreunăfacembine a întrebat:

Bună seara TPU,

Am o problema serioasa și vreau sa imi răspundeți cât mai serios și concret.

Sunt baiat (adolescent) și am o problema ce ține de penis. De fiecare data după ce urinez trebuie sa imi ajut penisul cu mana pentru a elimina toată urina.

E o chestie normala sau ce probleme as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Adica ramane in preput si trebuie sa o scuturi?

| împreunăfacembine explică (pentru aditimus):

Da, dar rămâne multă urina.

| aditimus a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Consulta un urolog.
Medicul specialist iti poate da indicatii.

| oz_1736 a răspuns:

Ultimul strop nu curge ca nu mai este presiune. Si penisul nu stie sa sufle nasul