| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt băiat si vreau sa-mi pun păsărică in loc de penis, pot?
Dar după o luna sa-mi pun penisul înapoi pot?
Va rog răspundeți la ambele intrebari.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

1. da.
2. posibil, dar foarte greu și oricum nu va mai fi ce a fost.
Mai bine cauți un chirurg să te transforme în futanari (ふたなり).

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu, la ambele intrebari.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă cu plastilină și vezi ce iese laughing

| Sofer a răspuns:

Nu și nu. Lasăti penisul acolo ca ai sa regreți.

| alina2k18 a răspuns:

Da, poti, bani sa ai si aviz de la pshiatru laughing
Nu, nu mai poti pune penisul la loc, dar il poti pastra intr-un borcan in formolwinking

| ContAnoNiMMM a răspuns:

In primul rand, cat de handicapat trebuie sa fii sa te gandesti la asa ceva?
In al doilea rand, pasarica nu inseamna doar clitoris si "gaura" in sine, este un intreg circuit pe interior.
Exista operatie pentru schimbatea sexului, dar ramai pe toata viata cu regrete daca nu ai un motiv acreditabil sa o faci, si cand ma refer la asta, vr sa zic ca vei deveni femeie si in acte, si prin schimbarea vocii, tot tot tot...

| Mata1234 a răspuns:

Tu vrei sa fi transexual din ala din tailanda sau ce?