| Scc_Gabi_1996 a întrebat:

Buna seara TPU! De ieri ma ustura rau umeri, am stat in soare mi sau inrosit... Ce sa fac TPU! Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimãcusentimente9septembrie2014 a răspuns:

Exista uleiuri speciale pentru asa ceva mai ales de la oriflame
Sunt bune si uleiurile da masiline sau de aloe vera

4 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Roaga-l pe Dumnezeu sa te ajute!

Wtf! ce cauta intrebarea asta la categoria "Religie"?

| cosmin76 a răspuns:

Da.te cu iaurt... o sa te calmeze.si o sa.ti treaca usturimea...

| MadaPuf a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.da-te cu iaurt