| Pandele_Cristian_1997 a întrebat:

Buna seara TPU!
Sa trec direct la subiect. De vreo 3 zile ma doare foarte foarte tare maseaua...Din cauza nervului cred eu! Daca puteti sa ma ajutati si pe mine sa imi spuneti niste remedii naturiste nu incepeti cu du-te la dentist etc. Vreau remedii naturiste! DAU FUNDA MAREEE va rog urgent mor de durere!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RazvanDanc a răspuns:

Important este sa aflii ce a declansat durerea, inervarea nervului, sa zicem, dar poti incerca.
Spirt...(solutie de moment)
Apa rece...(creeaza dependenta si nu mai poti sa rezisti fara ea)
Antibiotic...(puroi)
Vidan...(curent)