| Winners10 a întrebat:

Buna seara TPU. Sunt baiat, am 20 de ani, 1.78 inaltime si am cam 65 kg. Am vrea sa mai pun cateva kg pe mine dar parca nu se prinde nimic de mine. Nici mancare, si desi mananc destul. Aveti cunostina, sunt ceva vitamine pentru asa ceva? daca da va rog dati-mi si mie cateva sugestii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te faci sofer pe autobuz, la 21 intri sa lucrezi si cum stai pe scaun toata ziua o sa te ingrasi fara probleme cand mai trec anii

| Winners10 explică (pentru mgtow):

Ce glumet esti... decat sa raspunzi la misto mai bine taci naibi

| mgtow a răspuns (pentru Winners10):

Nu fi taran si vorbeste civilizat, nu faceam misto de tine

| Sn4k3 a răspuns:

Vezi cate calorii iti trebuie zilnic (gasesti pe google), si pe urma calculeaza-ti caloriile in fiecare zi, astfel incat sa stii daca ai mancat cat trebuie + sala.
Vezi si de biomed, dar daca faci asta cu caloriile, nu cred ca o sa ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 fripturi de porc pe zi timp de 1 luna.
Preferabil cotlet de porc fara os.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e mai degraba pentru masa musculara...

Bodybuilderii mananca 6-7 fripturi pe zi.

| MidnightR a răspuns:

Sala,o sa pui pe tine, fie grasime fie muschi.

| Friday13 a răspuns:

Ca si pentru slabit, si pentru ingrasat exista o dieta, cauta pe internet, eu m-am ingrasat fara voie mancand multe prostii si dulciuri dar nu recomand (am slabit la locwinking )