| vlad_2771 a întrebat:

Buna seara, va rog mult imi puteti spune cum sa cresc 5-6 cm in 2 luni? Va rog mult raspunsuri detaliate cu nutritie, exercitii tot va rog mult raspunsuri serioase!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Eu zic sa inceri inotul e cel mai bun sport care te inalta dar acum nu stiu cat poate 1-2 cm dar 5-6 cu siguranta nu vei creste atata in 2 luni sa fim seriosi eu cred ca nu sti ce spui aici...

| vlad_2771 explică (pentru Predator30):

Ok...dar in cat timp pot creste atat? Exista ceva pastile care stimuleaza cresterea?

| Predator30 a răspuns (pentru vlad_2771):

Exista ceva pastile dar eu zic sa nu te bagi in ele ca nu sunt bune pastilele pentru crestere, eu zic sa te apuci de sport si de inot cum zicea si ahahahahaha deci prin astea te inalti nu prin pastile, pastilele te imbolnavesc mai mult acum faci cum vrei succes sper sa te fi ajutat.

| Skynettt a răspuns:

Nu ai cum sa cresti atat in 2 luni doar daca esti mutant Llaughing

| olivikkka a răspuns:

Este mposibil sa faci asta in 3 luni, am un coleg s-a ocupat cu sportul si intr-un an a crescut 10 cm, bafta

| RaLuaCH a răspuns:

Inot, atletism. sari de jos ca si scum ai incerca sa ajungi la ceva inalt.

| yAkSiiAtat a răspuns:

Inotul, sportul etc., si lasa mancarurile