| Sisitta a întrebat:

Buna,spuneti-mi va rog am herpes si imi iese pe fata,nu cunoasteti vreun remediu, ca sa-mi treaca mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Aciclovir.ieftin si bun

| Sisitta explică (pentru thalyslly):

Stiu de el si de Zovirax, dar grey imi trece

| carhartt a răspuns:

Herpes, iti iese pe buze? Sau unde mai exact?
Daca iti iese pe buze, poti cumpara de la farmacie plasture din ala micut transparent.

| Sisitta explică (pentru carhartt):

Pe fata am concretizat, sunt 3tipuri de herpes :la buza, pe fata nas, ochi, barbie si in zonele genitale.