| Fresh a întrebat:

Salut TPUhappy Stie cineva vreun remediu pentru herpes sa dispara mai repede, adica macar intr-o saptamana ..nu intr-o luna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Este bun si ungventul EUVIROX, care se gaseste la farmacie si are efectul ca nu te mai doare si ajuta tesutul afectat de herpes sa se vindece mai usor.
Un gand bun si multa sanatate.

| xoxolove96 a răspuns:

Aciclovir e foarte bun mie mi-a trecut in 4 zile

| Karinutza14 a răspuns:

Hei.poti sa iti iei de la farmacie niste foli nu sunt sigura cum se numesc am avut si eu si Mia trecut repede si nici nu se vede cand le pui