| impossible a întrebat:

Dati-mi si mie tratamente pentru herpes sa treaca mai repede...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Plasturehappy.

| GaBBiii a răspuns:

Cauti la farmacie unguentul Flocinolon.Vei vedea ca iti va trece.

| TwixulDrept a răspuns:

Du-te la farmacie si ia plasturi Compeed pentru herpes si pastile aciclovir iti trece in 2-3 zile, plasturiiil fac sa se usuce iar pastila ajuta sa treaca repede... e 100% sigur si mie imi ies si d-astea iau

| playstow a răspuns:

Aciclovir unguent 50mg/gcrema
se gaseste in farmacii si costa aproximativ 9 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uf si eu am problema asta, adica mie imi apar mai mereu.si am luat intr-un timp ceai de "Trei frati patati" de la farmacie si nu mi-a mai aparut o perioada destul de lunga de timp.si mai sunt bune fiolele cu vitamina a/e. Sper ca ti-am fost de folos!

| iulia_2102 a răspuns:

Incearca cu aciclovir. se gaseste la orice farmacie