| denysa1993 a întrebat:

Buna stie cineva ce sa iau ca sa ma ingras? sunt foarte slaba de cand nu mai mananc dulciuri si orice care contine lapte din cauza unei probleme de sanatate si am slabit foarte mult sade cineva in situatia mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu m-am ingrasat cu aceasta reteta, pare de necrezut, dar e adevarat!
DROJDIA+MIEREA=KILOGRAME IN PLUS
Se freaca o lingurita de drojdie proaspata sa fie, cu o lingurita de miere de albine, pana devine o crema.
Se serveste ca desert, de 2-3 ori pe zi, timp de o luna.
Te ingrasi 3-5 kg!
Sper sa functioneze si in cazul tau!
Succes!
Pupici

| denysa1993 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult:*si eu sper

1 răspuns: