| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vitamine, siropuri(cum e Biomed 6) care sa ajute la asimilarea alimentelor in corp si ingrasare? Biomed nu si-a facut nici un efect la mine, iar analizele mi-au iesit bine! Scuzati categoria! Fundita!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

Nu lua nici o pastila pentru ca s-ar putea sa ajungi sa ai par pe spate si pe tate de la ele. Nu stii ce efecte au, trebuie sa iti recomande medicul pentru corpul tau.
Daca vrei sa te ingrasi, mananca putin si des (ex 2 sarmale la o masa de 5 ori pe zi, in loc de 3 sarmale la o masa de 3 ori pe zi).
Eu zic ca esti bine cum esti acum.
Daca iei pastile sa te ingrasi sa ti se mareasca tatele, dupa ce intrerupi "tratamentul" tatele o sa iti ajunga pana la burta si o sa ti le speli pe umar. Intelegi ce vreau sa zic.
BTW: Tatele ti se lasa oricum din cauza ca prietenul tau se joaca cu ele.

| delia5609 a răspuns (pentru NnDWtf):

Mersi mult! Nu e o problema cu sanii ci cu greutatea corporala! happy

| NnDWtf a răspuns (pentru delia5609):

Sa nu-ti mai zic ca daca incepi sa te ingrasi brusc, o sa apara vergiturile si celulita.

| delia5609 a răspuns (pentru NnDWtf):

Da dar totusi as mai avea neboie de cateva kg!