| nOnAmE_6909 a întrebat:

stiti ceva exerciti pentru piept? cel mai bun rasp fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| nOnAmE_6909 explică:

Ms pentru rasp

| nOnAmE_6909 explică:

Pentru ala sau aia care a rasp anonim : incearca uh exercitile alealaughing needucatule...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 carlige de rufe+2greutati ( cat poti suporta), asta in pozitia : 4 labe!

| Bogdan_5174 a răspuns:

Io iti recomand niste exerciti de yoga si niste abdomene parerea mea