| Deliagg a întrebat:

Buna! Stiti un medic bun care lucreaza in fixarea oaselor cu suruburi? Va rog ajutati-ma! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

RoMedic, ai mai multe sanse.

| 19flo79 a răspuns:

Cauti medic sau lacatus mecanic? laughing

Scuze, nu m-am putut abtine laughing

| darrio2007 a răspuns:

Din ce tara?

| Fatamuntilor a răspuns:

Ar trebui sa gasesti in spitalul judetean!
intreaba medicul de familie sau mai bine un chirurg sau ortoped!

| 19flo79 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Stiu ca exista dar m-a luat valul happy
Am si specificat

| Lukasssz a răspuns:

In Mexic sunt multi doctori buni! Iti recomand sa iei legatura cu ei :https://www.myaffinityhealth.com/......https?/WIC