| BiB33 a întrebat:

Strugurelul NIVEA poate provoca iritati sau ceva de genu? Eu ma dau de cateva luni cu el in fiecare seara si nu am avut probleme dar acum 3 zile ma usturat tare buza, doar cea de sus si am buzele uscate si se decojesc, Oare o fi vreo alergie ceva, de la un Lichid ceva? sad
Daca stie cineva sa-mi zica va rog, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| YayuK a răspuns:

E deshidratare. Dar depinde ce strugurel folosesti. Eu folosesc pe cel cu cirese si iubitul meu e alergic la el. Era in spital si am mers in vizita la el si dupa ce ne-am sarutat(eu fiind data cu el) au inceput sa ii apara pete rosii pe fata laughing