| BiB33 a întrebat:

Strugurelul NIVEA poate provoca iritati sau ceva de genu? Eu ma dau de cateva luni cu el in fiecare seara si nu am avut probleme dar acum 3 zile ma usturat tare buza, doar cea de sus si am buzele uscate si se decojesc, Oare o fi vreo alergie ceva, de la un Lichid ceva? sad

Daca stie cineva sa-mi zica va rog, multumescccc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dulcik19 a răspuns:

Buna, eu cred ca ai o alergie, sau probabil oi fi mancat ceva inainte si te-ai dat cu strugulel(de aia oi crede ca-i de la el!) ca si mie mi sa intamplatda ar trebui sa se termine repede Fundita? happy

| BiB33 explică (pentru dulcik19):

Imi poti da id-ul tau te rog mult, vreau sa te intreb ceva

| dulcik19 a răspuns (pentru BiB33):

Nicoll_cool. dulcix